Dnes má svátek: Agáta Zítra: Tereza Pozítří: Havel

Turnaj v miniházené

V úterý 14. listopadu se družstvo miniházené naší školy utkalo v turnaji škol okresu Nový Jičín v miniházené. Jednalo se o první zápasy v sérii turnajů ve školním roce 2017/2018. Našimi soupeři byli žáci základních škol Životic u Nového Jičína a Rybí. Musíme nechvalně přiznat, že jsme se umístili až na posledním místě, útěchou je nám fakt, že jsme byli družstvo věkově nejmladší a také nejméně početné (ostatní družstva tvořili žáci čtvrtých a pátých tříd a v týmu měli přibližně dvanáct borců, v našem týmu hráli druháci až čtvrťáci a bylo nás jen sedm).
Seznam žáků našeho týmu: Michal Haman, Martin Haman,  Jakub Klosek, Jakub Demeter, Jakub Chlápek, Pavel Kubiš, Amálka Sigmundová
Turnaj pokračuje v lednu. Další utkání se koná 9. 1. a už se moc těšíme.

Za tým MHM Mankovice Daniel Matyáš, trenér

* Fotografie z turnaje naleznete v sekci Fotogalerie. 

Vytisknout E-mail

investicedovzdelani

Kooperativní model rozvoje ICT dovedností učitelů

Registrační číslo projektu: CZ.1.07/1.3.00/51.0013
Rozpočet projektu: 20 176 818,64,-Kč
Datum realizace: 27. 11. 2014 – 31. 7. 2015

Obsah projektu:
Prostřednictvím projektu podpoříme profesní rozvoj učitelů 31 partnerských škol v oblasti využívání dotykových zařízení ve výuce žáků, rozšíříme a zvýšíme kvalitu nabídky kurzů DVPP pro pedagogické pracovníky ZŠ. Vybavíme partnerské školy mobilními dotykovými zařízeními.

Cíle projektu:

  1. Vzděláme 430 pedagogů v kurzech DVPP se zaměřením na ICT, v nichž jsou propojeny moderní formy prakticky orientované výuky se vzděláváním pomocí moderní dotykové techniky, které povedou k jejich profesnímu rozvoji v oblasti ICT vzdělávání a sekundárně zvýší zájem žáků o výuku.
  2. Rozvineme schopnosti pedagogů integrovat ICT technologie do výuky všeobecně vzdělávacích předmětů.
  3. Umožníme pedagogům využít potenciál moderních technologií k názornému vyučování i aktivizaci žáků vedoucí k dosahování efektivnějších vzdělávacích výsledků.
  4. Vytvoříme a pilotně ověříme nový model vzdělávání a metodického vedení pedagogů, doplněný on-line platformou.
  5. Z 31 partnerských škol podpoříme 14 škol majících méně než 200 žáků, tj 45% malých škol.

Cílová skupina: Pedagogičtí a vedoucí pracovníci zapojených škol

Tento projekt je spolufinancován z Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu České republiky.