Dnes má svátek: Petr Zítra: Svatopluk Pozítří: Matěj

Školní výlet očima dětí

Dne 13. 6. 2018 se škola vydala na výlet do Štramberka. Přijeli jsme do Národního sadu, tam přišla paní průvodkyně Anežka. Měli jsme nachystaný program. Šli jsme do jeskyně Šipka, viděli jsme tam pračlověka a šli jsme se podívat dovnitř jeskyně. Pak jsme šli do Zoo, hladili jsme si hady. Pak jsme šli do Muzea Zdeňka Buriana, kde jsme viděli výstavku obrazů. Pak jsme vyráběli Štramberské uši. Pak jsme šli na Trúbu. A jeli jsme na Hukvaldy. Tam byli mufloni a srnci a kopie Lišky Bystroušky.

Amálka Sigmundová, 4. ročník

Jeli jsme se školou na výlet do Štramberka . Na hru Kdo si hraje nezlobí. Tam jsme dostali papírek s úkoly. Jako první bylo: spatřit pračlověka v jeskyni Šipka. Byl to převlečený chlap a nejraději kradl věci. Jako druhé bylo, že jsme se šli podívat do minizoo. Kde byli: hadi, piraně, chameleon, bazilišek, želva, štíři, sklípkani a nejlepší na tom bylo, jak had chytal myš. Jako třetí bylo: Muzeum Zdeňka Buriana. Kde jsme viděli plno obrazů o pravěku a dozvěděli jsme se, že Zdeněk Burian byl nejlepší malíř na světě. Za čtvrté bylo vyjít Štramberskou trúbu. Vyšli jsme nahoru a měli jsme počítat schody, ten kdo napočítal správný počet, dostal odměnu. A na závěr výletu jsme pekli Štramberské uši. Postup: šablona se položila na stůl, zalila těstem. Šablona se oddělala a dalo se to péct na 4 min. Jak se to upeklo, hned se to dalo do kornoutu na 3 min.
Jeli jsme do Hukvald na lišku Bystroušku, tam byli: daňci, srny.

Jakub Demel, 4. ročník

Dne 13. 6. 2018 jsme jeli na školní výlet. Jeli jsme do Štramberka, šli jsme do jeskyně Šipka. Provázela nás průvodkyně jménem Anežka. Pak jsme šli do Zoo a tam jsme viděli krmení hadů a viděli i krajtu. Navštívili jsme Muzeum Zdeňka Buriana a měli jsme rozchod 40 minut. Pak jsme šli na Štramberskou trůbu, potom jsme šli do pekárny, kde se vyráběly jenom Štramberské uši.  Celá škola si upekla Štramberské uši a za odměnu jsme si je mohli sníst. Pak jsme šli na Hukvaldy do obory, kde jsme viděli daňky.

Martin Jaroň, Martin Haman, Michal Haman, 3. ročník

V 8:15 ve středu 13. 3. 2018 jeli jsme na Štramberk, byli jsme v jeskyni Šipka a potkali jsme neandrtálce Bertíka. Pak jsme šli do mini Zoo. Pak jsme šli na Štramberskou trúbu. Ta okna, která jsme tam viděli, byla podle ročních období. Zelená jaro, žlutá léto, červená podzim a modrá zima. Pak jsme upekli Štramberské uši. Nejvíc se mi líbila korálovka a Kubovi se nejvíc líbili pavouci.

Věnka Šrámková, Jakub Chlápek, 3. ročník

Byli jsme ve Štramberku, byli jsme v jeskyni Šipka, pak jsme byli v Zoo a pak v muzeu. Potom jsme mohli nakupovat a ve 11:40 jsme se sešli u kašny, pak jsme byli v restauraci a Štramberské trúbě. Já jsem se bál na schodech. Pak jsme byli v pekárně Štramberských uší, potom jsme došli k autobusu a jeli jsme do Hukvald, viděli jsme pár zvířat a hrad. Pak už jsme jeli do školy.

Michal Šrámek, 3. ročník

Na výletě se mi líbilo, na Štramberské trúbě a jak jsme pekli uši

Jakub Klosek, 2. ročník

Na výletě mně se líbilo, jak jsme pekli Štramberské uši, pidi, malé, velké a obrovské uši. V Hukvaldech se mně líbila liška Bstrouška, hrad a daňci

Pavel Kubiš, 2. ročník

Na výletě se mi líbila minizoo. Byli tam: Hadi, chameleon, agamy, obrovská vodní želva, opičky, žáby, veverky.

Jakub Demeter, 2. ročník

Na výletě se mi líbila jeskyně Šipka, Štramberská trúba a jak jsme pekli uši

Tereza Dermíšek, 2. ročník

Mně se nejvíc líbilo hlazení lišky Bystroušky

Johanka Balážová, 1. ročník

Na výletě se mi nejvíc líbilo v jeskyni Šipka a na Štramberské trúbě.

Monika Bartošová, 1. ročník

FOTOGRAFIE Z VÝLETU NALEZNETE V SEKCI FOTOGALERIE! 

Vytisknout E-mail

investicedovzdelani

Kooperativní model rozvoje ICT dovedností učitelů

Registrační číslo projektu: CZ.1.07/1.3.00/51.0013
Rozpočet projektu: 20 176 818,64,-Kč
Datum realizace: 27. 11. 2014 – 31. 7. 2015

Obsah projektu:
Prostřednictvím projektu podpoříme profesní rozvoj učitelů 31 partnerských škol v oblasti využívání dotykových zařízení ve výuce žáků, rozšíříme a zvýšíme kvalitu nabídky kurzů DVPP pro pedagogické pracovníky ZŠ. Vybavíme partnerské školy mobilními dotykovými zařízeními.

Cíle projektu:

  1. Vzděláme 430 pedagogů v kurzech DVPP se zaměřením na ICT, v nichž jsou propojeny moderní formy prakticky orientované výuky se vzděláváním pomocí moderní dotykové techniky, které povedou k jejich profesnímu rozvoji v oblasti ICT vzdělávání a sekundárně zvýší zájem žáků o výuku.
  2. Rozvineme schopnosti pedagogů integrovat ICT technologie do výuky všeobecně vzdělávacích předmětů.
  3. Umožníme pedagogům využít potenciál moderních technologií k názornému vyučování i aktivizaci žáků vedoucí k dosahování efektivnějších vzdělávacích výsledků.
  4. Vytvoříme a pilotně ověříme nový model vzdělávání a metodického vedení pedagogů, doplněný on-line platformou.
  5. Z 31 partnerských škol podpoříme 14 škol majících méně než 200 žáků, tj 45% malých škol.

Cílová skupina: Pedagogičtí a vedoucí pracovníci zapojených škol

Tento projekt je spolufinancován z Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu České republiky.