Dnes má svátek: Oleg Zítra: Matouš Pozítří: Darina

Projektový den – masopust

Dne 12. 3. jsme ve škole a školce uspořádali projektový den s názvem Masopust. Vyučování ve škole i školce proběhlo v maskách. Jako každý rok i letos se po škole proháněli čarodějové, ježibaby i nefalšovaný rytíř ve zbroji, kovboj či pirát.  Děvčátka ze školky se zase proměnila na princezny z kreslených pohádek, ale přišli i Spiderman, kostlivec  a tučňák z jižního pólu.
Pozvání do školy přijaly také herečky divadla Ententýky se svými postavami myškou Klárkou a veverkou Terkou s animačním programem. Celá akce se velmi vydařila. Ve fotogalerii si můžete prohlédnout fotky.

Daniel Matyáš

Vytisknout E-mail

investicedovzdelani

Kooperativní model rozvoje ICT dovedností učitelů

Registrační číslo projektu: CZ.1.07/1.3.00/51.0013
Rozpočet projektu: 20 176 818,64,-Kč
Datum realizace: 27. 11. 2014 – 31. 7. 2015

Obsah projektu:
Prostřednictvím projektu podpoříme profesní rozvoj učitelů 31 partnerských škol v oblasti využívání dotykových zařízení ve výuce žáků, rozšíříme a zvýšíme kvalitu nabídky kurzů DVPP pro pedagogické pracovníky ZŠ. Vybavíme partnerské školy mobilními dotykovými zařízeními.

Cíle projektu:

  1. Vzděláme 430 pedagogů v kurzech DVPP se zaměřením na ICT, v nichž jsou propojeny moderní formy prakticky orientované výuky se vzděláváním pomocí moderní dotykové techniky, které povedou k jejich profesnímu rozvoji v oblasti ICT vzdělávání a sekundárně zvýší zájem žáků o výuku.
  2. Rozvineme schopnosti pedagogů integrovat ICT technologie do výuky všeobecně vzdělávacích předmětů.
  3. Umožníme pedagogům využít potenciál moderních technologií k názornému vyučování i aktivizaci žáků vedoucí k dosahování efektivnějších vzdělávacích výsledků.
  4. Vytvoříme a pilotně ověříme nový model vzdělávání a metodického vedení pedagogů, doplněný on-line platformou.
  5. Z 31 partnerských škol podpoříme 14 škol majících méně než 200 žáků, tj 45% malých škol.

Cílová skupina: Pedagogičtí a vedoucí pracovníci zapojených škol

Tento projekt je spolufinancován z Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu České republiky.