Dnes má svátek: Petr Zítra: Svatopluk Pozítří: Matěj

Sběr papíru

Naše škola se v letošním školním roce zapojila do soutěže ve sběru papíru, kterou pro Základní školy každoročně pořádá společnost A.S.A spol. s.r.o..

Kromě financí za odevzdané množství netříděného papíru má naše organizace možnost získat i ocenění podle umístění mezi ostatními školami. 

Pokud budete mít chuť pomoci našim žákům získat dobré umístění v této soutěži, ukládejte starý papír do kontejnerů, umístěných z boku budovy u vjezdu budovy Základní a Mateřské školy. Výtěžek z tohoto sběru bude použit na financování aktivit spojených se školními výlety a dalšími aktivitami ve prospěch našich žáků. DĚKUJEME.

Vytisknout E-mail

investicedovzdelani

Kooperativní model rozvoje ICT dovedností učitelů

Registrační číslo projektu: CZ.1.07/1.3.00/51.0013
Rozpočet projektu: 20 176 818,64,-Kč
Datum realizace: 27. 11. 2014 – 31. 7. 2015

Obsah projektu:
Prostřednictvím projektu podpoříme profesní rozvoj učitelů 31 partnerských škol v oblasti využívání dotykových zařízení ve výuce žáků, rozšíříme a zvýšíme kvalitu nabídky kurzů DVPP pro pedagogické pracovníky ZŠ. Vybavíme partnerské školy mobilními dotykovými zařízeními.

Cíle projektu:

  1. Vzděláme 430 pedagogů v kurzech DVPP se zaměřením na ICT, v nichž jsou propojeny moderní formy prakticky orientované výuky se vzděláváním pomocí moderní dotykové techniky, které povedou k jejich profesnímu rozvoji v oblasti ICT vzdělávání a sekundárně zvýší zájem žáků o výuku.
  2. Rozvineme schopnosti pedagogů integrovat ICT technologie do výuky všeobecně vzdělávacích předmětů.
  3. Umožníme pedagogům využít potenciál moderních technologií k názornému vyučování i aktivizaci žáků vedoucí k dosahování efektivnějších vzdělávacích výsledků.
  4. Vytvoříme a pilotně ověříme nový model vzdělávání a metodického vedení pedagogů, doplněný on-line platformou.
  5. Z 31 partnerských škol podpoříme 14 škol majících méně než 200 žáků, tj 45% malých škol.

Cílová skupina: Pedagogičtí a vedoucí pracovníci zapojených škol

Tento projekt je spolufinancován z Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu České republiky.