Dnes má svátek: Radana a Radan Zítra: Albína Pozítří: Daniel

Hurá na výlet!!! :-)

Končí školní rok a jako každý rok, tak i letos se s dětmi chystáme na výlet. Letos jedeme na výlet historicky poznávací, na hrad Starý Jičín. S dětmi cestujeme autobusovou linkou, kde děti učíme jak se chovat na zastávce, v autobuse a jak bezpečně vystupovat. V cíli nás čeká překvapení, rytíř na koni, historické zbraně a zřícenina hradu Starý Jičín. Děti se seznamují s historií, vidí ukázky jízdy na koni, jak se lovilo, čím se střílelo a proč. Také paní učitelka se předvedla jako dobrá mušketýrka a všechny děti ji za střelecký výkon zatleskaly. V závěru vystoupení nás překvapí déšť, ale než si děti koupí nanuky, ustává. Scházíme dolů z hradu a na náměstíčku v restauraci na nás čeká velký řízek, bramborová kaše a malinovka. Po obědě nasedneme do autobusu a jedeme do Nového Jičína a z Nového Jíčína do Mankovic, kde nás čekají maminky a slabý déšť. Všechny děti jsou trochu unavené, ale nadšené a spokojené.

Vytisknout E-mail

investicedovzdelani

Kooperativní model rozvoje ICT dovedností učitelů

Registrační číslo projektu: CZ.1.07/1.3.00/51.0013
Rozpočet projektu: 20 176 818,64,-Kč
Datum realizace: 27. 11. 2014 – 31. 7. 2015

Obsah projektu:
Prostřednictvím projektu podpoříme profesní rozvoj učitelů 31 partnerských škol v oblasti využívání dotykových zařízení ve výuce žáků, rozšíříme a zvýšíme kvalitu nabídky kurzů DVPP pro pedagogické pracovníky ZŠ. Vybavíme partnerské školy mobilními dotykovými zařízeními.

Cíle projektu:

  1. Vzděláme 430 pedagogů v kurzech DVPP se zaměřením na ICT, v nichž jsou propojeny moderní formy prakticky orientované výuky se vzděláváním pomocí moderní dotykové techniky, které povedou k jejich profesnímu rozvoji v oblasti ICT vzdělávání a sekundárně zvýší zájem žáků o výuku.
  2. Rozvineme schopnosti pedagogů integrovat ICT technologie do výuky všeobecně vzdělávacích předmětů.
  3. Umožníme pedagogům využít potenciál moderních technologií k názornému vyučování i aktivizaci žáků vedoucí k dosahování efektivnějších vzdělávacích výsledků.
  4. Vytvoříme a pilotně ověříme nový model vzdělávání a metodického vedení pedagogů, doplněný on-line platformou.
  5. Z 31 partnerských škol podpoříme 14 škol majících méně než 200 žáků, tj 45% malých škol.

Cílová skupina: Pedagogičtí a vedoucí pracovníci zapojených škol

Tento projekt je spolufinancován z Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu České republiky.