Dnes má svátek: Valdemar Zítra: Vilém Pozítří: Maxmilián

Hlavní stránka

Turnaj v miniházené

V úterý 14. listopadu se družstvo miniházené naší školy utkalo v turnaji škol okresu Nový Jičín v miniházené. Jednalo se o první zápasy v sérii turnajů ve školním roce 2017/2018. Našimi soupeři byli žáci základních škol Životic u Nového Jičína a Rybí. Musíme nechvalně přiznat, že jsme se umístili až na posledním místě, útěchou je nám fakt, že jsme byli družstvo věkově nejmladší a také nejméně početné (ostatní družstva tvořili žáci čtvrtých a pátých tříd a v týmu měli přibližně dvanáct borců, v našem týmu hráli druháci až čtvrťáci a bylo nás jen sedm).
Seznam žáků našeho týmu: Michal Haman, Martin Haman,  Jakub Klosek, Jakub Demeter, Jakub Chlápek, Pavel Kubiš, Amálka Sigmundová
Turnaj pokračuje v lednu. Další utkání se koná 9. 1. a už se moc těšíme.

Za tým MHM Mankovice Daniel Matyáš, trenér

* Fotografie z turnaje naleznete v sekci Fotogalerie. 

Vytisknout E-mail

investicedovzdelani