Dnes má svátek: Valdemar Zítra: Vilém Pozítří: Maxmilián

Hlavní stránka

Zahradní slavnost

V pondělí 29. 6. uspořádala škola za podpory SRPŠ při ZŠ a MŠ Mankovice a obce Mankovice Zahradní slavnost. Počasí, bohužel, bylo velmi uplakané, proto se akce konala v místním kulturním domě. Po úvodním slově ředitele školy a kulturním vystoupení dětí z mateřské školy a žáků základní školy nastal slavnostní okamžik – rozloučení se s předškoláky a vycházejícími žáky. Děti dostaly od zástupců SRPŠ, obce a školy pamětní listy a dárečky. Žáci, vycházející z pátých ročníků navíc finanční odměnu za každý rok strávený v naší škole. Posledním bodem Zahradní slavnosti bylo rozloučení se s kolegyněmi Janou Majerovou, která ve škole pracovala jako asistentka pedagoga v mateřské škole a Naděždou Rekovou, asistentkou pedagoga na základní škole a vychovatelkou ve školní družině. Byly naší škole velkou oporou. Mnohokrát jim děkuji za jejich práci a přeji hodně úspěchů v novém zaměstnání. Velmi nás potěšila hojná účast rodičů, prarodičů a přátel školy. Chtěl bych tímto poděkovat za jejich účast. Závěrem také děkuji učitelům a zaměstnancům školy za perfektní práci a přeji hezké prázdniny. Těším se na shledání v příštím školním roce.

Daniel Matyáš

Vytisknout E-mail

investicedovzdelani