Dnes má svátek: Radana a Radan Zítra: Albína Pozítří: Daniel

Výlet Nový Jičín - MŠ

SAM 6552.JPG upraveno

 

Jako každý rok, tak i letos jedeme s dětmi na výlet. Tentokrát jedeme do zámeckého Muzea v Novém Jičíně, kde se účastníme projektu „ Máš pod čepicí. “

S dětmi cestujeme autobusovou linkou, kde děti učíme, jak se chovat na zastávce, v autobuse a jak bezpečně vystupovat. Než dojdeme do cíle, překvapí nás hlad a žízeň a tak si odpočineme na náměstí, kde krásně hřeje a svítí sluníčko a z každé strany se line nádherná hudba. V muzeu nás přivítají a děti jsou krátce seznámeny s historií, vyzkoušejí si různé druhy klobouků, zahrají si kloboukové pexeso a společně si vytvoří svůj papírový klobouček. Všichni si nasadíme své vyzdobené klobouky a společně se vyfotíme se svatebním průvodem. Pomalu je čas jít na autobus. Nasedneme do autobusu, který nás doveze zpět do Mankovic. Všechny děti jsou trochu unavené, ale nadšené a spokojené.

Marcela Jakůbková

 

* fotografie z výletu naleznete v sekci Fotogalerie

Vytisknout E-mail

investicedovzdelani

Kooperativní model rozvoje ICT dovedností učitelů

Registrační číslo projektu: CZ.1.07/1.3.00/51.0013
Rozpočet projektu: 20 176 818,64,-Kč
Datum realizace: 27. 11. 2014 – 31. 7. 2015

Obsah projektu:
Prostřednictvím projektu podpoříme profesní rozvoj učitelů 31 partnerských škol v oblasti využívání dotykových zařízení ve výuce žáků, rozšíříme a zvýšíme kvalitu nabídky kurzů DVPP pro pedagogické pracovníky ZŠ. Vybavíme partnerské školy mobilními dotykovými zařízeními.

Cíle projektu:

  1. Vzděláme 430 pedagogů v kurzech DVPP se zaměřením na ICT, v nichž jsou propojeny moderní formy prakticky orientované výuky se vzděláváním pomocí moderní dotykové techniky, které povedou k jejich profesnímu rozvoji v oblasti ICT vzdělávání a sekundárně zvýší zájem žáků o výuku.
  2. Rozvineme schopnosti pedagogů integrovat ICT technologie do výuky všeobecně vzdělávacích předmětů.
  3. Umožníme pedagogům využít potenciál moderních technologií k názornému vyučování i aktivizaci žáků vedoucí k dosahování efektivnějších vzdělávacích výsledků.
  4. Vytvoříme a pilotně ověříme nový model vzdělávání a metodického vedení pedagogů, doplněný on-line platformou.
  5. Z 31 partnerských škol podpoříme 14 škol majících méně než 200 žáků, tj 45% malých škol.

Cílová skupina: Pedagogičtí a vedoucí pracovníci zapojených škol

Tento projekt je spolufinancován z Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu České republiky.