Dnes má svátek: Maxmilián Zítra: Ferdinand Pozítří: Kamila

Projektové vyučování v dílnách

V pátek 21. 5. jsme se s žáky naší školy zúčastnili projektového vyučování v dílnách na Základní škole Komenského v Odrách. Pan učitel Vladimír Chodura pro děti připravil výrobu dřevěné hračky - prohazovadla. Úkolem žáků bylo opracovat polotovar budoucího výrobku - obrousit ostré rohy pilníkem, srazit hrany smirkovým papírem, prohazovadlo natřít barvou a připevnit provázek s kuličkou. Práce trvala dvě vyučovací hodiny. Pan učitel naše děti pochválil za vzornou práci. Není se čemu divit, protože většina našich žáků už nějaké zkušenosti s ruční prací má. Obzvlášť šikovní byli chlapci z pátého ročníku, kteří přiznali, že doma pomáhají tatínkům. Ale ani děvčata si nepočínala špatně i když některá držela v ruce pilník a štětec poprvé. Jak se našim dětem dařilo, se můžete přesvědčit na fotkách ve fotogalerii.

Daniel Matyáš

IMG 20210521 093112

  • Přečteno: 2590