Dnes má svátek: Anastázie Zítra: Irena Pozítří: Rudolf

Strašidelná škola

Na svátek Halloween 31. 10., se naše škola proměnila na strašidelnou. Naši žáci dnes měli volno a do školy nemuseli. Místo nich do lavic usedla nejrůznější strašidelná stvoření - upíři, čarodějnice, zombíci, kostlivci, přišla i krvavá nevěsta, zlořádný pirát nebo Wednesday z Adamsovy rodiny. Po školních lavicích lezli chlupatí pavouci, na tabuli a stěnách třídy byly obtisknuté krvavé hnáty. Nechyběly vydlabané dýně a pavučiny. Výuka byla uzpůsobena tak, aby všechna strašidla dostala do žákajdy samé pětky. No hrůza a děs! A aby toho nebylo málo, k obědu byla polévka z netopýří krve, pečené kosti, dýňové pyré a pavoučí dip. Jako dezert se podávaly muří nožky! MŇAM...
Halloween 2022
Prohlédněte si fotky:)

Daniel Matyáš

  • Přečteno: 362