Dnes má svátek: Jaroslav Zítra: Vlastislav Pozítří: Robert

Zimní halové hry

Halové hry v Odrách

V tomto přestupném roce jsme onen den navíc – tedy 29. únor 2024 využili k účasti na „Halových hrách“ na ZŠ Komenského v Odrách. Děti byly rozděleny do dvou družstev po pěti závodnících. Disciplíny byly následující: hod frisbee – létajícím talířem, hod ringo kroužkem na tyč, člunkový běh, skákání v pytli, trakaře a štafeta.
Štafeta, zařazená až na samotný závěr, byla velice atraktivní. Družstva měla svá stanoviště na vytvořeném běžeckém ovále. Žáci vybíhali naproti sobě a každý z pětičlenného družstva měl za úkol uběhnout jedno kolo a předat štafetu. Průběžně družstva mohla sledovat, jak na tom jsou v porovnání se soupeřem při předávce štafety. Halou se neslo hlasité povzbuzování a výskot, což jistě pomáhalo běžcům zrychlit tempo.
Ačkoli se děti velice snažily a v některých disciplínách byly hodně dobré, medaile jsme tentokrát nedovezli. Měli jsme však možnost porovnat se s vrstevníky a užili si sportovní atmosféru.1709240282945Helena Hromková